Jubileusz 30-lecia naszego Stowarzyszenia, przypada w czerwcu 2026 roku.
Stowarzyszenie Miłośników Latarń Morskich powstało w 1996 roku, z inicjatywy grupy pracowników Urzędu Morskiego w Szczecinie.
Obecnie Stowarzyszenie liczy 106 członków.
Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcają swój czas i z dużym zaangażowaniem wykonują pracę na rzecz Stowarzyszenia.
Dziękujemy Członkom założycielom, Zarządowi, Komisji Rewizyjnej, Pracownikom na Latarniach Morskich Świnoujście, Niechorze, Kikut.
Dziękujemy Instytucjom, które wspierają nasze Stowarzyszenie.
Szczególne podziękowania dla:
Dyrekcji Urzędu Morskiego w Szczecinie,
Urzędu Miasta Świnoujście,
Firmy Gaz System,
oraz dla innych Firm, osób i darczyńców.
Dziękujemy wszystkim Członkom Stowarzyszenia, których łączy pasja i wspólny cel – pomyślność dla Stowarzyszenia.
Zarząd
Stowarzyszenia Miłośników Latarń Morskich.

