Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
Statut

STATUT

Rozdział I

Postanowienia ogólne

§ 1. Stowarzyszenie Miłośników Latarń Morskich zwane dalej "Stowarzyszeniem" jest stowarzyszeniem zarejestrowanym i posiada osobowość prawną.
§ 2. Terenem działalności Stowarzyszenia jest obszar Rzeczypospolitej Polskiej.
§ 3. Siedzibą władz Stowarzyszenia jest miasto Szczecin.
§ 4. Stowarzyszenie posiada prawo używania odznak i pieczęci według wzorów zatwierdzonych przez właściwe organa administracji państwowej.
§ 5. Na zasadach określonych w Statucie Stowarzyszenie może tworzyć oddziały terenowe.

Więcej…
 
O nas

STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW LATARŃ MORSKICH powstało w czerwcu 1996 roku z inicjatywy grupy pracowników Urzędu Morskiego w Szczecinie, którym zależało na tym, żeby korzyści z udostępnienia latarń morskich Wybrzeża Zachodniego były przeznaczone na rzecz tychże latarń. W szeregach naszego Stowarzyszenia znajdują się przedstawiciele różnych zawodów, których łączy idea utrzymania i udostępnienia do zwiedzania latarń morskich polskiego wybrzeża.

Więcej…
 
Współpracujemy z

Chcielibyśmy tutaj przedstawić firmy, które czynnie wspomagają naszą działalność, a tym samym podziękować im za dotychczasową pomoc i zaprosić do dalszej współpracy. Mamy również nadzieję, że tą drogą pozyskamy więcej firm chcących wesprzeć naszą działalność, a tym samym uzyskać nowoczesną reklamę na naszej stronach internetowych.

Więcej…
 
Sympatycy

Nie jesteś członkiem/członkinią Stowarzyszenia? Ale jesteś miłośnikiem/miłośniczką latarń morskich? Wyślij nam swoje dane (zdjęcie też, jeśli chcesz) na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
a umieścimy je na naszej liście sympatyków.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2